Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    válasz hevizms #8025 üzenetére

    pl.: a flashtoolos verziót próbáltam elöször, a megadott linken nem találtam olyan fájlt ami a flashtoolnak kellett volna, de biztos én voltam a figyelmetlen. Figyu: annó nagyon nagy modder voltam ám én itt :D erre még van aki emlékszik, bőven a zandroidos idők előtt. Amiket én készítettem leírásokat (sok esetben azokat vették át orosz, cseh, lengyel oldalak) azok olyanok voltak hogy a 70 éves nagypapi is moddolhatta volna az L7-es Motoroláját vagy a Symbianos telefonját a példa kedvéért. Ez nem olyan, ennyi. Nem kell ezen megsértődni. A második verzió viszont már szájbarágósabb, azt simán felpakoltam. És még valami: azért mert nincs ilyesmivel időm foglalkozni, nem jelenti azt hogy hülye vagyok (bár ennél árnyaltabban fogalmaztál). Nincs tapasztalatom az Androidos telefonok berhelésében, idő és érdektelenség hiányában. Szerencsére van akit ez a dolog megmozgat, és van rá ideje :) Köszönöm a segítséget, mert végre tudom használni a készüléket rendesen. Nem lett volna semmi bajom a gyári rommal se, csak sajnos 15-20mp volt míg megnyitotta a híváslistát, ez pedig ugye a mai rohanó világban... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák