Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz TESCO-Zsömle #13633 üzenetére

    Csak ez a kérdés a fórumon nem logikus: nem feltétlen szól hozzá, aki olvassa,
    márpedig ez a reklám mindenkinek megjelenik. Ha ez is azt erősítené, hogy NE
    tegyenek fel a (szakmai) topikokban felesleges kérdéseket, akkor azt a HSZ-író
    ablakba kellene valahogy betenni, vagy esetleg az új hozzászólás kezdése előtt
    feltenni kérdésként, mondjuk csak akkor, ha valaki korábban nem írt még oda.:B

    De amúgy igazad van, kár a gőzért: ha valaki "hirtelen" akar kérdezni és csakis
    ebben látja a megoldást, mert rákeresni, hogy volt-e ilyen kérdés / válasz lusta,
    az úgyis végig fogja kattintgatni, akármit is kérdez tőle egy felugró ablak...:R
    (Esetleg még meg is szólja a programozókat, hogy beragadt a felugró ablak.:D)

    Szerk: jó néhány cikknél benézek a fórumba úgy is, hogy eszem ágában sincs
    hozzászólni, csak az érdekel, hogy mi a véleménye a hozzászólóknak.:))
    (Ha meg neadj'isten valami frappánsat akarnék hozzászólni, első körben biztos
    rákeresek, hogy eszébe jutott-e már másnak is: kétszer elsütni ugye minek.:B)
    Néha meg pont a fórumban látottak alapján döntöm el, hogy a cikk érdekel-e.:DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Oliverda

    félisten

    válasz TESCO-Zsömle #13643 üzenetére

    Te megtalálod, és akkor ezzel mondjuk épp te vagy az öt fórumozóból az egy kivétel.

    Nyilván aki ~10 éve itt van annak (remélhetőleg) nem újdonság, hogy vannak tesztjeink meg úgy általában különféle saját gyártású tartalmaink, ugyanakkor bármilyen hihetetlen is, sokan egyszerűen nincsenek tisztában ezzel.

    Amúgy én még mindig nem értem, hogy mitől annyira zavaró, ha egy 25-50-100-200 hozzászólásos oszlopbon van egy ilyen. Nem pörög, nem forog, nem terheli 25%-ra a procit, csupán egy tök egyszerű ajánló, amit adott esetben 0,5 másodperc áttekerni. Ez mitől olyan fájdalmas? :F

    [ Szerkesztve ]

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

  • Oliverda

    félisten

    válasz TESCO-Zsömle #13682 üzenetére

    :R

    spammer: Az ilyen csak 2-3 percekből a végén összejön egy óra, abból pedig fél nap, miközben sokszor fontosabb dolgokra sincs megfelelő kapacitás. Ezen felül ezeket az ötleteket át is kell gondolni, mert bár nyilván mindenki azt hiszi, hogy az úgy lenne a legtutibb ahogy ő megálmodta, de olykor kiderül, hogy ez nem így van.

    DigitXT: Adomány vs. reklámbevétel. A kettő elég távol áll egymástól.

    [ Szerkesztve ]

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

  • #81556480

    törölt tag

    válasz TESCO-Zsömle #13720 üzenetére

    igaz, ott volt adok-kapok rendesen, főleg a kiadó időhúzásai miatt.

  • #81556480

    törölt tag

    válasz TESCO-Zsömle #13724 üzenetére

    okés, lehet, nemtudom, a sokak által itt nagy szakinak tartott Abu ( én nem ismerem a munkásságát, de elismerem mert már többen írták hogy ő itt nagy szereplő) is írt olyan dolgokat a GTA-ról amiknek az ellenkezője jött be, vagy semmi ( vagy jobbnak minősítette egy ő maga által felállított szabályrendszer alapján a hardline grafikáját ) .Meg azt is mondta, meg sem fog jelenni PC-re. Na de engem az ilyen találgatások soha nem is érdekeltek. a rockstar mindig roppant keveset kommunikált. Csak azt hiszem el ami a rockstar newswire-en megjelenik. Nn gta fanboly vagyok, 2013-ban vettem egy 360-at hogy a megjelenés napján játszhassak a collectors editionnal. pedig konzolellenes voltam eléggé. de játszani kellett. Aztán olyan sokára jött a PC verzió hogy "megszerettem" nagyjából a konzolt de teljesen vágom mennyire korlátolt. Főleg az előző generáció. mellette kisebb nagyobb kihagyásokkal de van gamer PC is. látom hogy mikor ugyan azt a gamet PC-n tolom azért menyivel jobb , smoothabb, mégis a konzol nekem a kényelmesebb. még szerencse hogy lehet váltogatni :C

    nekem az ideális a TV-re kötött PC, 360 kontrollerrel.

    Viszont mikor olvasom a konzol híreket akkor én tudom mire képes egy kontroller, mit lehet vele csinálni, és jön a csak PC-s masterrace, és megmondja hogy márpedig ezzel nem lehet FPS-t játszani ( nekem jobb a k/d rátám teljesen ugyan abban a játékban, kontrollerrel) De ha ő szerinte a konzol rossz, akkor minek jön kommentelni? nem látom vga hírek alatt hogy " ebből az árból kijön egy komplett konzol" - mert az lenne a vele egy fajsúlyú komment.

    ezek mellet nem hánytorgatom fel a GTAV topic életútját ( amit akkor már lezártunk), ami szintén nem volt túl szép történet. 3 év konzol topicbnól egcsapásra PC-lett a megjelenés napján ;]

    Én most megszegtem a PH alapelvek III/10/9. pontját, a túl sok nem ide illő tartalommal. Ezt itt most akkor befejezném, és elnézést :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák