Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • embe

    nagyúr

    Szia!
    Egy kis segítségre lenne szükségem. Mostanában folyamatosan kidob a PH . Jelszó megadva, ezután egy végtelen "sikeres belépés......." De leragad itt.
    Sem az IE sem a FF nem enged belépni. Csak egy végtelen Sikeres belépés, rögtön továbbítunk... -t kapok. Alapból a FF-ot használom.
    Csak trükközéssel tudok belépni. Mikor leragad ennél a „Sikeres belépés…” –nél, akkor új ablakban megnyitom a könyvjelzők közzé lementett hirdetéseim linkjét. Ha erre kattintok, itt engedi a belépést. Itt a privát levelezéseimre tudok válaszolni. De mihelyt a jobb oldalon található: Eddigi hozzászólásaim közül valamire kattintok, akkor kidob, és be kellene lépni. De ekkor jön megint a végtelen „Sikeres belépés, rögtön továbbítunk...” Se hirdetéshez, se a fórumba nem tudok hozzászólni.
    Böngésző teljes letakarítás természetesen megvolt. Majd újratelepítése. Többször is. Hiba nem szűnt meg.
    Viszont andoridos mobilnál ez a hiba nem jelentkezik. Azt is megcsináltam, hogy kijelentkeztem a telón is, a gépen is, majd újra próbáltam belépni a gépen. Ekkor megint jött a végtelen „Sikeres belépés…..”

    Köszi a segítséget!

    Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Új hozzászólás Aktív témák