Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz Parci #18536 üzenetére

    "egyébként őszintén nem értem, hogy mi a baj a fórummal, használom mindenhonnan és tök jól megy. "

    Igen, a te saját szokásaid alapján biztos jó. Mobilon pl nekem sincs gondom a betűkkel. Az új felület a régihez képest túl van nagyítva. Nagyon, ..és aki nagy kijelzőt használ, mint pl én 32", ahol már rendszerszinten szükséges a nagyítás, ott látszik igazán mennyire más (zavaró) lett. Hiába kicsinyítem 90%-ra a böngészőben az oldalt, akkor sem lesz jó a szemnek. Firefoxon ilyen. (FF alapból vastagítja a betűket 100% felett)
    Első kép, régi felület 105% böngészős nagyítással, 32"-os kijelzőn.

    2. Azért, hogy a betűk olyanok legyenek, ahogy itt évekig megszoktam, most 110%-ra kellene nagyítani, de így borzalmasan nagy. o.O

    3. Megfelelő betűmérethez 90%-ra kell állítanom, ami így néz ki. Nekem zavaró.

    Szerintem az új betűtípus (Roboto,sans-serif) sem valami jó, de főleg az alapból túlnagyított felület okoz gondot sok embernél. A főoldalakat ki tudom hagyni, vagy nagyon gyorsan futom át, de fórumok olvasása már nem kényelmes. Rá lehet fogni, hogy rossz a böngésző, meg a kijelző, meg a user..., de eddig jó volt. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák