Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Iomega

    őstag

    válasz #8862 üzenetére

    Megcáfollak abban, hogy a HTC nem jól optimalizál. Lehetséges, hogy van olyan modell amit nem találtak el korábban. Nekem egy E3D-m van, és teljesen jól van optimalizálva, számomra nagyon jól használható. Amióta megvettem, tökéletesen üzemel. Teszteltem úgy is hogy 2 hétig nem volt kikapcsolva, és ennek ellenére, nem volt újraindulás, fagyás, és ehhez hasonló zavaró jelenségek, mint például más modelleknél.
    Hozzáteszem, az is igaz, hogy a gyári romot használom, és nem is tervezem a romok cserélgetését. :N

    A hibák javarészt akkor jelentkeznek, amikor a user elkezdi fabrikálni a telefon szoftverjét. Persze, biztos vannak olyan Androidos telefonok, amelyek már a gyári rommal nem működnek megfelelően, mert azokat tényleg nem sikerült a gyártónak megfelelően optimalizálni.

    Ha Iphone, akkor az 5. generáció, amit javasolnék, remélhetőleg ütős lesz, és a készülék része lesz egy minimum 4"-os kijelző.

    [ Szerkesztve ]

    Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

Új hozzászólás Aktív témák