Hirdetés

Aktív témák

  • GuguGuru

    tag

    Sziasztok, na, most megpróbáltam feltenni az invisible shieldet, csak a hátlapra, és nem tetszik, úgyhogy Überakciós áron, két üveg szmötyivel amivel fel kell rakni, kaparóval, meg még megkezdetlen chrom csik és komplett elülső oldallal (értsd, az olyan mintha a boltból vetted volna) és a hátsó oldal is tökéletes állapotban a bolti 4500 helyett 3500ért bárki elviheti.

    Kérdeztem az Istyle-ost hogy mennyire látszik, mert én pont az üvegszerű felületét szeretem az Iphone-nak de azt mondta, nem is látszik. Igaza is van, nem látszik igazán, Viszont nekem személy szerint igy nem tetszik annyira, mint simán (főleg most amig új a kicsike) persze ez valószinűleg egyéni probléma, hisza világon milliók használják így, de én finnyás vagyok.

    Úgyhogy az első aki jelzi hogy kell neki csomagolással mindennel, az viheti nyugodtan.
    Priviben, vagy gugu@gund.axelero.net -en jelezzétek. Budapesti vagyok.

    Üdv.: Gusztáv

    Giga Z77-D3H, Core i5 3570K@4Ghz 1.15V, Xigma Dark Knight,2x2048Mb Corsair VengeanceC9,MSI_GTX480_TwinFrozr2@830/2000,CorsairVX550,LogitMX1000/G15, FanatecGT3RSV2+Clubsport

Aktív témák