Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Lehet majd egyszer ki fogom próbálni a jailbreaket, nem vagyok jailbreak ellenes, de ameddig ez az állapot megfelel nekem, és nem érzem kevésnek, addig nem látom értelmét jailbreakelni az i4-et. icecave magyarázatát is elfogadom, hogy neki fontos, de nekem annyira nem fontos hogy non-stop lássam a szabad RAM mennyiségét. Itt a memó kezelő progi amit folyamatosan futtatok a háttérben, és napi 1x nem tart semmiből ránézni, mennyi az annyi. A Call Counter 3 aláírom hogy jó dolog, de számomra nem nélkülözhetetlen. Szóval az eddigi előnyök számomra még mindig nem elegek, de mint írtam egyszer majd lehet ki fogom próbálni. :K

    joey20:

    Téged is megértelek. Azt is aláírom hogy jó a notification, de nem fontos fícsör számomra. Degradálni nem akartam, max. közölni hogy ez a kiemelt funkció, számomra annyira nem élvez magas prioritást. Max. némítani szoktam a telót, ezt is ritkán, mert ha éjjel vagy hajnalban csörög, akkor mennem kell mert baj van. Netet, WiFi-t sosem kapcsolom le.
    Az egyedüli jó dolog, amit írtál a mappázhatóság testreszabhatósága, ami jó lenne nekem is. Bár szvsz. nem véletlenül korlátozta az Apple ill. oldotta meg így. Mindennek van magyarázata. Sok apróság van ami kihathat a rendszerre, még ha látszólag nem működik hibásan akkor is. Nem véletlen hogy a jailbreak 1-2 lépéssel előrébb jár mint a hivatalos frissítés, mert az Apple minden aspektusból csekkolja nincs e (rejtett) negatív hatása az adott fícsörnek, amihez baromi sok idő kell. Tisztában vagyok vele, hogy az Apple mérnökei pontosan tudják mit lehet és mit nem jailbrekkel. És ha valamit nem implementálnak az új iOS frissítésbe annak oka kell hogy legyen. Lehet olyan okok ezek amiket senki sem tud, csak az Apple mérnökei, de biztos vagyok benne hogy azokat a jailbreak fícsöröket amik a rendszerre nézve biztonságosak át fogják ültetni a hivatalos frissítésekbe is idővel.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák