Hirdetés

Aktív témák

  • majom2

    senior tag

    válasz majom2 #102 üzenetére

    mégvalami: itunes szinkronnal óvatosan, mert nekem pl felülvágta a régi bookmarkokat (de elmentette /private/var/mobile/library/bookmarks.plist.anchor.plist néven :) )...

    a másik variáció, a bookmarkok szerkesztésére, h lemented a /private/var/mobile/library/bookmarks.plist filet (persze csinálsz belőle egy backup-ot is a biztonság kedvéért) egy OSX-es gépre, és megeditálod a Property List Editor-ral (ez fog feljönni alapból). nem próbáltam, tehát lehet h van buktatója, de ahogy néztem nem tűnt nehéznek. vagyishogy bocsánat, részben mégiscsak próbáltam: entry-t módosítottam, töröltem, de újat nem adtam hozzá.
    visszamásolás előtt a MobileSafari-t ki kell lőni (NEM elég a home gomb!), vagy akinek erre nincs eszköze az indítsa újra az iphone-t. nem fogja a file-t a Safari, de jobb a békesség :)
    tipp: akinek ez tök új, vagy nincs meg a kellő önbizalma az inkább válassza az itunes-os variációt :P

    gondolom mondanom sem kell, h mindent csak saját felelősségre csináljatok... ;)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák