Hirdetés

  • Mini-ITX méretű RTX 4070 Kínából

    ph A Zephyr egyedi tervezésű VGA-ja szokatlanul rövid hűtést kapott, mely állítólag nagyon hatékony.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • T Phone 2 Pro - majdnem mindenben jobb

    ma Az első körös magentás szolgáltatói telefonok ugyan nem voltak drágák, de sok kompromisszumot követeltek meg. A második generációs páros minden szempontból fejlődött, miközben az árazás maradt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland8622

    aktív tag

    Szép jó estét.
    Tesztelgettem ma a Halide appot. Hát.. félmegoldás a makrózásra.Nem tudom a próbaidőszak végén majd meglátom, hogy megvegyem-e. A gyári kamera appal viszont nagyon jól elszórakoztam ma, csak kapkodtam a fejem miket lehet vele lőni ha kicsit babrálok a beállításoknál.pl. jópofa dolgokat a portré üzemmódban is találtam ill. most kint az udvaron próbáltam a csillagos eget. Meglepő módon elég korrekt. Sőt úgy az éjszakai képek is.

    Másik: Vodaától van az i13 és bizony ez nem független :( Telekomos kártya nem tetszett neki, hogy ma délután beleraktam: Nem támogatott SIM.

    Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

Új hozzászólás Aktív témák