Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz MasterMark #196780 üzenetére

    Ha már belemegyünk a dolgokba, akkor tegyük időrendi sorrendbe a kérdéseimet, megállapításaimat és azokra korábban is adott általánosan nagyon jól hangzó, de ugyanakkor csak lózungokat tartalmazó mondanivalódat.

    Felvetődött, hogy a jelzések mozgásra elhalkulnak.
    Már ekkor találtam egy lehetőséget, amire gondoltam, hogy ha azt kikapcsolom, akkor ez a hiba megszűnik.
    [link]

    Részedről azonnali "letolás" jött, hogy miért akarom ezt kikapcsolni, hiszen ilyenkor az arcomba ordít a jelzés. :F
    Később hozzáértésedről ismét tanúbizonyságot téve azt írtad, hogy te olyan funkcióról nem tudsz, hogy mozgástól bármi elhallgatna.
    [link]
    Aztán kikapcsoltam azt, amire gondoltam, és lám, a mozgásra történő halkulás meg is szűnt.

    Ez után leírtam, hogy az autóban több értesítésről tudomást sem szerzek, nem hallom a jelzéseket.
    Le is írtam, hogy mi a gond többször, pl. itt.
    Erre te ismét - szaktudásod, és tapasztalatod alapján - előadtad, hogy az autó fejegységen állítsam át bluetooth hangátvitelt. :U

    Itt, itt, itt, itt és végül neked is leírtam, hogy mi a helyzet.

    Nyilván ezeket el sem olvasva, jössz ismét azzal, hogy be kell állítani a fejegységen, hogy az csak kihangosítóként működjön. [link] :W

    Leírom ismét, hogy nem, nem így működik az egész, és kértem, hogy ha már ennyire jól tálalod az okosságodat, írd le akkor mit, hol kapcsoljak.

    Erre most szépen leírod, hogy végülis fogalmad nincs, hogy a Ford S Max fejegysége hogyan működik, de a fentiek szerinti módon ragaszkodsz az önigazoló kijelentéseidhez, sőt jössz a bluetooth működési elvével.

    Egyszerűen azt sem tudod felfogni, hogy mi a probléma, de te csak hajtod, hogy a fejegységet állítsam át, és különben sem értek az egészhez...ráadásul már mások is megerősítették, hogy náluk is teljesen úgy működik a dolog mint nálam, de gondolom azt sem olvastad el.
    [link]

    Hát köszönöm, de ezek az öncélú, e témában önmagadat hozzáértőnek kikiáltó kommentekre nincs szükségem.

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák