Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TriX2010

    tag

    Üdv

    Párom iphone 4S telefonját (miután kapott újat) darabokra szedtem, hogy a bekapcsoló gombot meg alatta magát a kapcsolót kicseréljem, mert rossz, azonban túlvállaltam magam, rájöttem, hogy ez nekem már sok... A szétszedést sem sikerült befejeznem, nemhogy az összerakást....
    Tud valaki tippet adni, hogy hova, kihez érdemes vinni összerakatni? Tekintve hogy a telefon alig ér valamit, nem áldoznék rá túl sokat... Ha sikerülne összerakni, akkor eladnám... Már ha még valaki megveszi...
    Szóval ha tudtok helyet vagy személyt, akihez érdemes fordulni azt megköszönném...
    És még valami... A fullos belvárosi helyeket hagyjuk ki.. 17-18-19. kerület plusz Vecsés és vonzáskörzete... Egy belvárosi utat az egész nem érne meg...
    /Illetve szivesen fogadok minden véleményt a dolog kapcsán, akár azt is hogy dobjam ki a p*csába, ha valóban ez az ésszerű lépés :)/

    Köszönöm :R

    [ Szerkesztve ]

    \"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

Új hozzászólás Aktív témák