Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spider80

    őstag

    válasz Gsx-rr #109336 üzenetére

    Sosem értettem az olyan táborokat,akik nem egyszerűen elégedettek a válaszott telefonjukkal,hanem a rivális hasonló képességű terméket szidják,ahol tudják,hogy az egyszerűen szar,és kész. Én valahogy nem tudok ezzel azonosulni. Olvasgatom ezt a topikot is annak ellenére,hogy S6-ot vettem nemrég,amivel tökéletesen elégedett vagyok. Sokáig iPhone6-ot akartam,végül 2 dolog miatt nem lett az: a szinte mindenkinél jelentkező hívás bug,a másik (és fontosabb):az S6-ot tudtam megvenni részletre. Próbálgattam boltban mindkettőt. Teljesen jó telefonok. Kb azonos áron. Innentől ízlés kérdése ki melyiket veszi. De pl a másikat leszarozni,mert valamiben az övé 5%-al jobb, hülyeség szerintem.

    szerk.: itt nem erre a topikra céloztam,hanem az állandó iPhone-droid vitáról, HTC-Samsung vitáról,stb.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

Új hozzászólás Aktív témák