Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • majestic

    őstag

    Na megkaptam a telcsit (iPhone 5 64GB, fekete, európai). Mivel a 3GS-sel bezárólag minden model megvolt, így talán van tapasztalatom… Pár órája baszgurálom, íme a tapasztalataim:

    1. A forma nagyon szép, exkluzív, minőségi összeszerelés. A vékonyság egyértelműen érezhető és kecsesebb. Mellette a 4S bumszlinak tűnik… Nekem már nem is kell a 4S :).
    2. A kamera lencséje továbbra is „lötyög”, szerintem ez direkt lehet így, mert ugye a 4 és a 4S-ben is így volt, kizárt, hogy ne javították volna 3 generáció alatt.
    3. A kamera villámgyors, a panoráma mód hibátlan, eddig semilyen panoráma progival nem tudtam ilyen szép egyenletes képet csinálni.
    4. A rezgőmotor végre nem rázza szét a telefont, tökéletes a 4S-eshez képest.
    5. A Home Gomb más, szerintem sokkal jobb, jobban érezni a kattintást, határozottan precízebb a 4S-nél.
    6. A kijelző brutál gyönyörű. A két telefont egymás mellé téve, szemmel láthatóan szebb az 5-sé…Mélyebbek, teltebbek a színek, ugyanolyan világításnál jobban látszik a kijelző. Például annyira fekete a fekete szín, hogy a nem kompatibilis progiknál a két fekete csík nem is látszik! Olyan mintha a program maga fekete lenne alul és felül is…
    7. Icecave kolléga kedvéért :): a hangja ugyanazzal a fülessel (az újjal), szerintem szebb, tisztábbak a hangok. Megnyugodhatsz, szebb és jobb az új hangcsip…
    8. A Safari félelmetesen gyors! Össze se lehet hasonlítani a 4S-el! Brutális!
    9. A Térképek minősíthetetlenűl szar, használhatatlan, hiányos, semmi nincs rajta szinte, óriási űrt hagyott maga mögött a Google Mapsz hiánya, remélem a Google rohadt gyorsan kihozza az appját...

    Ha van valakinek kérdése, hajrá!

    Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

Új hozzászólás Aktív témák