Hirdetés

Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz DanielK #6629 üzenetére

    "Szerintem nem reklámozná a 4-gyel az új ios-t, ha azon annyira sz*r lenne."

    Most még nem is lesz az, de iOS 6-tal már nem biztos, hogy annyira jó lesz. Márpedig mire kijön az iOS 6, még mindig lesz 1 év hűséged. Tehát mikor a hűséged félúton lesz, akkorra az iPhone 4-nél már két újabb modell lesz. Mondjuk, ha lepasszolod a párodnak, akkor mind1, de valaki mindenképp szarul jár, hidd el. :K Én anno 3G-t vettem a 3GS megjelenése előtt, de az ugyanebben a konstrukcióban 60k volt, nem 110. Azt se birtokoltam túl sokáig csúcsmodellként, de 60-ért ez belefért, 110-ért viszont nem díjaztam volna, ha 1 év után új OS-szel használhatatlanná válna a telefonom. Én már a bevezetéskor is sokalltam ezt az árat, (t-mobile-nál, vodánál egyaránt) de közel egy év után egészen felháborítónak tartom. Ha ez a jövőben is így lesz, rögtön a megjelenéskor érdemes csak megvenni, nincs mese. (Nyilván a használt piacon vagy fekete importnál drasztikusan is eshet az ár, tehát csak a hivatalos beszerzésre gondolok, amibe a külföldi kártyafüggetlen ár is beletartozik, mert az se változott és nem is fog az új megjelenéséig...)

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Aktív témák