Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Gubek-Einste #1311 üzenetére

    Hát igen... Igazság szerint én nem is akartam ilyet, gondolatban a 200/100 vagy az 500/200 között filóztam, utóbbit is csak a feltöltés miatt kértem volna, viszont mivel az akciós csomagban nem lehetett választani, csak az 1000-es jöhetett szóba. Ha megbontom az "okos extra" csomagot és egyedi összeállításban kisebb netet kérek, akkor drágább lett volna, így maradt ez. Annyi pozitív vonzata van, hogy a mobil eszközöket leszámítva három laptoppal van használva, így egymagában legalább egyik sem bírja megfektetni a netet. Nekem bőven elég ez is, sok is, elég volt a UPC 120Mbps-e is, csak a feltöltést keveselltem kicsit.

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Gubek-Einste #1311 üzenetére

    Igazából nálam a CPU meg a 3 SSD minden adott lenne hozzá, de amikor már a 3 HDD következne, akkor ott kb bezuhanna 800 körülire...

    Viszont engem nem vonz, a UPC-től semmi el, mert 240-et sem bírom kihasználni. Az, hogy évente vagy másfél évente újratelepítem a Windows-t, és akkor rendre - tudom lehetne a helyükön hagyni a játékokat, sőt ezt az SSD-imnél így is fogom csinálni, hiszen idéntől van az, hogy a rendszer SSD-m mellett van kettő csak a Steam, Origin, Uplay játékaimnak fenntartva - meg max addigi örömködés, hogy gyorsabban jön le. Tehát az esetek 90+ százalékában a 240-es Net is elég nekem, sőt még az Invitelnél a 100-as is az volt. Sosem torrentezek, viszont Youtube-ra rengeteget Gameplayemet töltök fel, és ott jól jött a 8 helyett 20 Mbps, tehát fordítva közelítem meg, ott már tudnám értékelni a Gbps mellé adott feltöltési többletet. Viszont addig a 20-szal is elvagyok. Van amikor éjszaka is nyomatja Youtube-ra a nem ritkán 20-30 GB-os videókat, az eléggé halk gép, hiszen a tápegység és a videókártya ventilátora is passzív módban van amikor nem játszom, előbbi még sokszor akkor is :)

Új hozzászólás Aktív témák