Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raga.cs

    tag

    Sziasztok!
    Kipróbáltam mennyire érdemes a proci tuning a konfigomon:

    Első, 4600Mhz 3600ram 1:1 ben 14es késleltetés:

    Második, 4600Mhz 4266ram 17es késleltetés:

    Harmadik 4900Mhz, 4266ram 17es késleltetés: (rekordom)

    Nos, ebből látszik, hogy felesleges a 4900Mhz, marad a light-os 4600Mhz CPU, a 3600Mhz 14es ram beállítással, sajnos a ram játék közben 46-48fokos 1 kis venti nyomja rá a levegőt.

    Zebra:
    Köszi a játék teszteket , kellene a gyreknek összeállítanom egy ár érzékeny gépet, követelmény a Cyberpunk FullHdban tudjon 60fps-t középszerű beállításokkal. (VGAban 1080Ti ben gondolkozom).
    Proci és lap ügyben kérnék tanácsot, lehet 12gen kellene, a jövőre nézve, hogy legyen potenciál fejleszthető gépre vagy 10es gen?

    Zsola73:
    Ez így olyan mintha babakocsi kerekeket raknál 1 Ferrarira, és csodálkozol, hogy nem megy 40nél többet.
    Ez a VGA megfogja a procit , úgyhogy rakd sztem. 1.1 voltra és fix 3600ra akkor nem fog melegedni és úgy is túl erős lesz ehhez a VGA-hoz.
    Az látszik, hogy nincs gyakorlatod a tuning terén, így sztem. Zebra írásait sem érted teljesen, olvass itt sokat!
    A TombRaider tesztben az a lényeg, hogy ne fusson bele VGA limitbe, tehát csak a proci + ram dolgozzon, minden grafikát minimumra és a felbontást meg addig csökkentsd amíg 0% közelébe kerül a GPU bound.
    (de ezzel a VGA-val felesleges méregetned.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák