Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hmmm1

    aktív tag

    válasz Szinyák #9040 üzenetére

    Köszi a választ. Értem, csak, pont ezekhez nem értek, és könnyen el lehet vele cseszni ugye: )
    Lehet berakom a 3 pin változatra (de ez csak a ventillátor szabályzója egyébként) A feszeset majd megnézem, de kb alul feszelés se mond sokat, meg ilyesmi. Előbb egyébként a csicska windows update terhelte a procit, de csak az erőforrás figyelőben lehetett látni, azon belül is egy svchostba (netsvcs) tevékenykedett.
    E kettő közti különbségre lennék még kíváncsi. A levegőszállítás értéket nem mond sokat nekem, azon kívül h nagyobb a jobb :d
    Be Quiet Shadow Rock LP
    Be quiet! Shadow Rock Slim

    Most 43 fok körül van, feszt még tartja magason, néha egy pillanatra ha lemegy. Megnéztem HWMonitorba is, ott is stimmel a hőfok is és a Volt is, ai suitehoz hasonlítva. Vagy nem tudom mi mér és hogy a rendszerbe, lehet ott se oké minden (bár ezt kétlem azért) Egyébként most hogy mondod, Asus pedig azt reklámozza szarásig hogy milyen jó a voltage meg minden fas*om kezelője stb. +mennyire stabil és binztonságos. (Lehet egy restart is kéne, plusz nem tudom mennyire poros most belül - lehet benne:/ ) ~ 12 órája fut a gép windows szerint is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák