Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz taltos #5066 üzenetére

    ha a neten azt írja van gari, akkor van gari. 1 hete cseréltettem ki a billentyűzetet, nem kér a szervíz semmilyen garipapírt. le tudod kérdezni a gépedbe szerelt eredeti alkatrészeket, azokra van gari. a memóriát, vinyót le tudod kérdezni egy diagnosztikai progival (pl. everest), meg tudod nézni, hogy gyári típus vagy sem. de amúgy az ember megjelenése sokat elárul, ha hagyja h kipróbáld és megnézd, vagy előtted bontja ki, nagy gond nem lehet.

    14"-ban van 1440x900-as felbontás is amúgy. én ezer éve fejlesztek notikon, egyszerre sok nyitott alkalmazással, de ahhoz semekkora felbontás nem elég. de egy biztos: legalább 1400x1050 (4:3) kell. 1280x800-at felejtsd el fejlesztésre, az 1440x900 erős kompromisszum, szerintem maximum megszokható, de sosem lesz kényelmes. az 1680x1050 viszont optimális (pixelméret és felbontás). az 1920x1200 király, de túl picik a betűk, hosszú távon fárasztó. pont ez a bajom a t510-el is, 1600x900 vertikálisan szerintem egyszerűen kevés (nekem 2-3 soros a tálca, van hogy 20+ nyitott ablak van), az 1920x1080 meg szemgyilkos 15"-ban.

    én se rá, se lebeszélni nem akarlak semmire/ről. én fejlesztésre t500-at vennék, de information worker melóra (word, excel, táblázatok, email, powerpoint, webezés) egyértelműen t400-at. én amúgy meglepődtem, hogy a mostani t500 mennyire könnyű és kicsi az eddigi 15"-os notijaimhoz képest.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák