Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz z123456789 #109836 üzenetére

    Sziasztok, ügy lezárult.
    Röviden, a betérő érdeklődőnek: T450 leesett, kijelző kiment, forrasztották, kijelzőt cseréltek 2x. Bővebb infóért kérlek olvass vissza, vagy írj rám! :R

    4500 Ft-ot számoltak fel újra. Úgyhogy a 18 000 Ft-os kijelző, amit adtak nekem visszakerült hozzájuk, és az került bele, amit Rain topictárstól megvettem. Utóbbi mivel gyári, tökéletesen működik a kijelző állítás.
    Megkérdzetem udvariasan, hogy nem gondolják, hogy ez nem volt korrekt dolog?
    A magyarázat az volt, hogy a kijelző csere 4500-ba került. Tehát az üzletben a srác jót mentett, amivel én nem tudok vitatkozni. Ilyen az árképzésük, és kész.
    forrasztás: 13000
    kijelző 18000
    kijelző csere 4500
    Szóval ha én korábban vittem volna már a gyári kijelzőt, az akkor is 13000 forrasztás + 4500 kijelző csere lett volna. Ez volt a magyarázat. Ott hagytam a picsába őket, nem álltam nekik megint elismételni magamat, hogy én megmondtam előre...
    Ez egy Mosonmagyaróvári cég, privátban leírom, akit érdekel, hogy melyik konkrétan.

    Köszönöm a sok segítséget. Boldog vagyok, működik, leszarom, ez a sorsom, legközelebb okosabb leszek (nem hiszem) . :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák