Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bpotor

    csendes tag

    Egy hosszú fejlesztési sorozat része. a jelenleg meglévő 10gb. majd szeretnék még egy 8gb bele venni. De sajnos az ára még visszatart. Előbb vettem bele 2db plusz vinyót. Majd egyszer cserélem a gyári 2gb-is.
    Kipróbálom, akkor, hogy csak a gyári 2Gb legyen benne. De akkor szánalmasan lassú a gép. S a letöltés ilyenkor elkezd ingadozni. Felfut maximumra vagy lemegy minimumra. S ezt csinálja. Habár lehet, hogy akkor ezt is a Ram hibája csinálhatta. Azért is vettem bele anno 8gb-ot, hogyha ki kell vennem a 2gb Akkor is legyen benne még elég teljesítmény.
    Majd jövőhéten kipróbálom a Ram kivételt és tesztelem. Sajnos most nincsen rá időm. Talán jövőhéten.
    Amúgy a gépet HomeServerként használom. Nagyon szupcsin teszi így a dolgát. Megérte megvenni.
    Sajnos nem vagyok informatikus beállítotságú így nem nagyon értem az ILO-t és a hasonlókat amiről beszélgettek. Illetve hogyan lehet azokat beállítani. Mondjuk az szupcsi lenne, ha távolról interneten keresztül betudnám kapcsolni és távolról futtanék róla pár dolgot. A munkámat megkönnyíteni. Mert az irodai gépen egy kövület a HP-hoz képest. :D

    Szóval köszönöm a segítséget. Majd tesztelem a Ramot. S egyszer még lehet a procit is lecserélem benne. Majd akkor jelentkezek it. Hátha lesz valaki aki beépítené nekem. ;P

Új hozzászólás Aktív témák