Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    Én is szeretném magyarul!!!
    Ezt windows alól tényleg nem lehet? pláne 2915-ös abg-s kártyára?
    Pedig biztos létezik, mert az nx9030-asokat ezzel a karival adják ki!
    Nekem nx9020-asom van..
    A kártya albacomp-nál volt bruttó 8690Ft !!!
    Ugyan ez a kártya a hp-nál 29.900Ft!
    Azért ez vérlázító!!!
    A HP ügyfélszolgálatának állásfoglalása:
    Azért korlátoztuk le a használható kártyák sorozatszámát, hogy csak a hp által bevizsgált kártyákat lehessen használni. Ez pedig a fogyasztó érdekében történik, mert a HP csak tesztelt kártyákat ad el, amelyek valóban teljesítik a Gyári paramétereket!!!

    Szóval az Intelnév Nem garancia a minőségre!!!Ha nem tudtátok volna... Legalábbis a HP szerint..
    Szeretném, ha nem kéne a HP-től vásárolnom ilyen kártyát...Azt hiszem érthető!
    Egyébként nem tom, hogy ezt a linuxos dolgot is hogy csináljátok. Másik laptopban? Mert ha beteszem a kártyát Linux sem indul, de még a bios-nál letilt... Szal nem értem...
    Vettem mini pci->pci átalakító kártyát, így az asztali gépben kíválóan működik... és valószínű ebben a konfigban bele is lehetne nyúlni a lelkébe...
    Nem hiszem, hogy ne lehetne átbillenteni azt az egy-két bitet!!!
    Ha valaki azon törné a fejét, hogy a gép biosát hackeli, azt lebeszélném, mert tudok esetről, hogy ilyen gépben próbálkoztak ilyennel, és bios behalt!
    Ráadásul floppy nincs gyárilag, de még csati az alaplapon sem, ezért alaplapcsere volt!!!
    Tehát várom a segítő emberkéket, akik tudnak megoldást!
    Üdv mindenkinek:
    Laca

Új hozzászólás Aktív témák