Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PR0JECTNR56

    addikt

    Időközben befutott az AKG N40, szóval máris mondom szerintem milyen:

    + Kényelmes, olyan Shure SE-215 szerű élmény, talán minimálisan jobb nála
    + Remek hangja van, populáris, szórakoztató oldalról közelíti meg a dolgokat, mindenesként is jól helyt áll
    + Kellőképpen toleráns a kevésbé jól sikerült masterekkel is
    + Cserélhető szűrők (nekem a Reference lesz a barátom szerintem)
    + Cserélhető, rugalmas és könnyű kábel
    + Vállalható gyári szilikonok
    + Nincs driverflex

    - Ujjlenyomatmágnes shell, kívül-belül (kicsit kevesebb fényes felület jobb lenne)
    - Törésgátló azért nem ártott volna a kábelre
    - A szövetborítást nem szeretem

    Közvetlen elődje a Kinera H3 volt, amennyivel ez drágább a PH speciál áron, annyival jobb is hangban.
    Kicsit nagyobb tér és jobb mély tartomány kezelés mennyiségben és minőségben is, hajtani valamivel könnyebb. Az összkép emiatt szintén jobb, az N40 jobban érzi az egyes műfajokat, hogyan kellene megszólaltatnia.
    Kényelemben alulmarad a Kinera-val szemben, ami várható volt, de ez közel sem jelenti azt, hogy ne lenne jó.
    Extraként van még +1 mikrofonos kábel telefonos felhasználásra, repülőgépes adapter, a már említett összesesen 3 féle szűrő és 3 pár szilikon illeszték meg egy tok, valamint egy tisztítóeszköz.

    Nekem személy szerint az RHA T10/T20 kombónál jobban tetszik mindent egybevetve, de a normál bolti árát nem éri meg, szóval kizárólag speciálban ajánlom, úgy viszont egy kimondottan barátságos és szórakoztató hangú fülhallgatót kapunk.

    Ezekkel a tesztdalokkal futott gyorsban A&K Junior-ról (EQ OFF, FLAC, MP3 320CBR, Reference filter a fülesen):
    Bleeding Through - Set Me Free
    Aversions Crown - Prismatic Abyss
    Los - Bad (feat.Jay Park, G.Soul)
    Dua Lipa - Blow Your Mind
    Varien - Valkyrie (feat. Laura Brehm)
    ZHU x AlunaGeorge - Automatic

    valamint Csajkovszkij - Hattyúk tava és néhány Martha Tilton/Benny Goodman jazz szám ment még le.

    Már csak az N5005-ről kellene megtudni mit is tud. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák