Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sliderxy

    senior tag

    válasz Sirpi #79 üzenetére

    Most, hogy újraolvastam a tegnapi kommentemet látom, hogy fáradt voltam már. :U

    Átgondolva a Hollow Knight-al vívott harcot, mikor másodszorra küzdöttem vele már máshogy gondoltam rá. Végül is érthető, hogy miért ennyire gyenge és miért szenved ennyire a harc közben, elvégre leláncolva tengette napjait.

    Essence-ből ha jól emlékszem eddig 1007-et gyűjtöttem, Colosseum of Fools alatt valahol megtaláltam egy harcos szellemét, akit nem volt egyszerű legyőzni, de megérte mert 300-at adott. Seer-nél mindig be is váltottam a jutalmat. Legutóbb már azt mondta, hogy még egyszer utoljára látogassam meg, ha 1200-at összegyűjtöttem. Akartam is kérdezni ezzel kapcsolatban, hogy amit 900-ért kaptam: Dream Gate, (felfelé irányítva izzik a kard) az mire jó?

    Másik kérdésem, hogy vele szemben van egy nagy terem tele harcosok lelkeivel. Velük lehetett beszélni, illetve ha a Dream Nail-el megütöttem őket akkor lentről az első mindig nekem támadt, de őt nem tudtam megsebezni. Lehet, hogy ide kell majd ez a képesség? Még nem próbáltam azóta.

    Este kicsit utánaolvastam és láttam, hogy igazából 5 befejezés lehetséges.
    Lényegében akkor lepörgött a stáblista, vége a fő sztorinak. Nálam az lett, hogy én lettem leláncolva. A harc előtti állapotra meg azért rak vissza, hogy lehetőségem legyen más befejezést is kreálni?

    A menüben az extrák alatt látom, hogy milyen DLC csomagok érkeztek a játékhoz még 2017-ben. Van egy Halloween szerű ahol olyan karaktereket látok a képen akikkel például még nem találkoztam. The Grimm Troupe · ‎Hidden Dreams · ‎Godmaster · ‎Lifeblood, ezeket külön nem tudom indítani, lényegében része akkor a Voidheart Edition-nek amivel én játszok csak még nem fedeztem fel ezeket? A térképen 14 területetet néztem át, merre lenne célszerű tovább haladnom? Nem látok semmilyen támpontot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák