Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gallmix

    aktív tag

    válasz axioma #26329 üzenetére

    Nekem volt olyan story-m, kommunikációs céggel, ahol bementem elmondtam a gondot (olyan szolgáltatást fizettettek ki ismerőssel, ami 0 ft sim csere nagyról, modernre). Persze kötötték az ebet a karóhoz, a főnök is (igaz ez partnerüzlet volt, nem dedikált.) "Ha nem tetszik tegyek panaszt" - rácseszett, mert az üfsz nekem adott igazat és az összeg jóvá írásán felül még kárpótlást is kapott az illető.

    Nekem összességében több pozitív tapasztalatom van mint negatív végeredményt, ügy mentet tekintve.

    És nem mondom, hogy mindenki pro, meg képbe van. De pl másik társaságnál gondolom visszahallgatták a dolgokat és lehet rá hivatkozni, így végül is ott is megadták a dolgot.

    De pl volt ismerős, aki az akciós újságok és egyéb pr dolgok hibáit használta ki. És a végén duplán kértek elnézést, meg a kérését is teljesítették. Ez pl vmelyik barkács áruházban volt...

    A fenti esetben pl nem tudjuk mennyi idő telt el a kilépés és a levél között... lehet azaz adatbázis pl nem frissült még vagy bármi egyéb. Ha tárgytalan a dolog akkor meg nem tök mind1...? Lehet normálisan is jelezni... Nekem pl a CIB a számlamegszüntetés óta nem küldött semmilyen levelet.

    (Nyilván ha nem megy szép szóval lehet másképp is... de akkor sem kell vadállatnak lenni...) vagy az már elég durva eset kell legyen... nem egy levél küldés...

    #26330 ledgeri
    Be lehet állítani, hogy csak isms-t fogadsz és akkor nem küld sms-t. (az isms-t meg megkapod, amikor netet kap a telefon, hasonlóan a revolut pus-hoz pl.) Egyébként visszanézhetőek a push üzenetek, több kategóriába van rendezve az app-ban.

    #26332 dredjudge84
    Hidd el van az a szint ahol kinyomják, és van az a szint is, ahol tiltólistás a telefonszáma pl kivan cetlizve körbe küldve ügyfélszolgálatosoknak, illetve egymás között... Az én ismerősöm mondjuk nem tudom milyen cégnél volt talán telekommunikációsnál...

    "majd erre egyből egy ordibáló válasz jött, hogy már be van fizetve, és rácsapták a telefont. "
    Nah ez az. Mit ártót szerencsétlen... Már csak ezért is sokkal jobban értékelik, ha vki normális és inkább lesznek segítőkész. Neki is jobb nekem is...

    A másik story kemény... még jobb, hogy nem előrébb tartottak... :DDD

    Filmekben pl felmerül a randizás, ismerkedés téma köre is... eszetekbe jutott már ilyesmi? :D

Új hozzászólás Aktív témák