Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janes1976

    őstag

    válasz hallerlaller #3072 üzenetére

    Sztem most nem érdemes bankot váltani. Egyáltalán nem, mivel nem tudhatod hogy mi lesz januártól, milyen változásokat eszközölnek a bankok, melyek halál biztos hogy mindenkit hátrányosan fognak érinteni. Sztem ha már kihúztad valahol ennyi ideig, nem azon a 2 hónapon múlik az egész. Januártól iszonyat körbe kell nézni, nehogy valami lehúzó bankhoz kerüljön az ember. Meg ráadásul itt van ez a dolog, hogy bizonyos ideig alá kell írni, akárhova mégy. Ez bankonként változó. Tehát pl. elkerülendő hogy januártól mondjuk a bőrt is lehúzzák rólad, körültekintőnek kell lenni és oda kell menni, ahol a legjobb feltételeket kapod.

    Nekem mákom van, mert decemberbe jár le a 6 hónap, aztán ugye januártól meg meglátjuk mi lesz. Jelenleg csak ismételni tudom magamat, a 0 ftos TOP díjcsomag ténylegesen ingyenes, nekem egy huncut garast se vontak le eddig. Kissé fapados az online felülete, de meg lehet szokni, ja meg a lóvéra, amit a számlán tartasz, gyakorlatilag semmit se kapsz, annyira alacsonyan fizet.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

Új hozzászólás Aktív témák