Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz INGJOKE #11238 üzenetére

    Hat az en javaslatom inkabb az lenne hogy ne menj a cibhez.... Ha jot akarsz magadnak

    Par tapasztalat a kozelmultbol:

    - ket napja frissitettek az appot, elbasztak az utalasi megbizason a szamlaszam formatumot (eddig automata formazta, most omlesztve bevesz mindent, te meg talalgathatsz epp milyen formatumban fogadja el a bank, kell e space, nem kell e space, kotojel stb)
    Apple pay bevezetese par hete hasonloan jora sikerult meg ugy alt barmilyen frissites
    Multkor rakerdeztem az uszisnel h nem keresnek e test managert / release managert mert a mostaninak lathatoan nem megy....

    - masik mobilappos panaszomra kiderult a kijelolt bankarom nem vett fel panaszt, hiaba voltam bent szemelyesen, ahova a telefonos usz iranyitott (az mellekes hogy a probalkozasaikkal / balfackodasaikkal buktam a kenyelmi beallitasokat, pl a teljes partnerlistamat, amit evek alatt menedzseltem)

    - nemreg tudtam meg, hogy a szamlamhoz meg van egy felig inaktiv meghatalmazott, hiaba adtam le ket eve a visszavonasi megbizast

    - haromszor csereltek alattam privatbankart barmilyen ertesites nelkul

    -a legutolso lekoszono kollega az utolso munkanapja elotti utolso ket hetben sem erezte szukseget hogy a napi 5 nemfogadott hivasra reagaljon

    - az elodje is hasonlo volt, az utodja is egykutya

    - elozo evben az utasbiztositasomat nem kotvenyesitettek, hiaba volt kiadott papirom rola, igy kulfoldon ert a kellemes meglepetes, fizethettem zsebbol minden orvosi kezelest

    - nfc es a tobbi kenyelmi dolog kanyarba sincs

    + a szar szolgaltatast legalabb fix havi 400 ftert nyujtjak, de hat olcso husnak....

    En gondolkozom h atmegyek otp hez, ott lenne minden ingyen bankszamla.... Igaz ruhellem az otpt, de kicsit ubom h az utso 3 evben cibnel sem sikerult semmit masodjara sem elintezni

    Ha lehetne, kb mindenre a revolutom hasznalnam, ha fizetest kerhetnem oda nem lenne semmi gondom....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák