Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Navaren

    aktív tag

    Ilyen lett Édesapám szülinapi ajándék - gépe egyelőre a házválasztás után.

    A táp nem végleges (ez az én régi tápom - egy hibás SATA ággal khm -, ezt cseréltem a Corsair modulárisra) és bekerül majd egy ASUS DVD író is (ami érdekes lesz. mert a házban az alaplaptálca mögött az ég világon semmi nem fér el és nem 'tom hova hajtogatom majd a sok fölös kábelt - és most ehhez tuti nem fogok venni még egy moduláris tápot is, azé' mindennek van határa kérem).

    az 5.25 alá fogom rárögzíteni a mostani gépében dolgozó SSD-t (adtak hozzá odaillő keretet), talán az alá hajtogassam a tápcuccokat? Ti hogy csinálnátok?

    Mindent összevetve talán nem lett csúnya gépecske. És elsőre indult (kopp-kopp), bár a RAM-ok még nem mennek 3000MHz-en stabilan.

    Azt nem értem, hogy vásárlás előtt kérdeztem, hogy kell-e BIOS frissítés Ryzen 2-höz, mondták, hogy köll (+3e Ft), pedig a lap dobozán ott a matrica, hogy Ryzen 2 ready - az pedig csak arra megy fel, amit már új BIOS-szal szállítanak, nem?

    *szerk: basszus most látom a képen, hogy ferde a borda - na m1, majd tápcserekor megcsinálom :).

    [ Szerkesztve ]

    iBalu // Ordo Ab Chao //

Új hozzászólás Aktív témák