Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GFerr56

    aktív tag

    válasz Gee_- #64047 üzenetére

    Hay!

    Szóval, először próbáld ki akkor tényleg a FanExpert-et. Monitorozó programot, beleértve a Corsair Link-et ne használj a futtatása közben (CL az AIO-hoz kell először, aztán nem tudom, hogy annál a típusnál meg lehet-e jegyeztetni a beállításokat - Device settings-ben? Én megjegyeztettem az egységgel a színeket-vízhőfok-, illetve a pumpa fordulatszámát, illetve legalább kettő ventit is tudna szabályozni, és ezek után már nem kell elindítani feltétlenül a CL-et). Commander Pro-val világítást is tudsz (Corsair) két körben szabályozni, összesen 12 db egységet a Light HUB-ok segítségével, van kettő USB 2.0 belső aljzata, adnak hozzá asszem 4-4 PWM hosszabbítót, illetve thermal sensort, valamit talán a fényekhez, de ez a weboldalon ott van. A CL segítségével pedig nyilván tudsz monitorozni, riasztásokat megadni (fény, hang, ventik 100%-ra x ideig, rendszer lekapcsolása x idő múlva...és rengeteg hozzárendelhető hőfok:HDD-k, memóriák VRM...stb.-gyakorlatilag, amit képes a rendszer érzékelni). Egyedül arra lehet számítani, hogy egyes esetekben (ki kell tapasztalni) összeakadhatnak SmBus-t használó programok. Mivel Te is 8700k-t használsz, meg jön a jó idő, meg, gondolom az AIO-t felülre szeretnéd rakni (ha előre, akkor semmiképp ne nullázd a ventik fordulatszámát), kelleni fog a folyamatos friss levegő. Én is havonta fújom (vagy sűrűbben) a szűrőket, 3 db.140-es fújja be a friss levegőt, és hidd el, Coffee Lake-nél (proci, VRM, memóriák...) nem árt, meghálájla, cserébe viszont brutális teljesítményt kapsz.

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

    .Minden eshetőségre gondoltam...hmmm, lehet, hogy én vagyok a gyilkos? - Frank Drebin...........és a farkam benne volt a Guinness Rekordok Könyvében....ki is tiltottak a könyvtárból....

Új hozzászólás Aktív témák