Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saen

    veterán

    válasz DaveNo1 #39626 üzenetére

    Abban igaza van a Blizzardnak, hogy patronnak nincs annyira kiemelkedő winrate-je. Hosszú távon (sok száz meccs) Zalae-nak pl akit az egyik legjobb patron játékosnak tartanak, 67%-os winrate-je volt ladderen. Ennél azért dominánsabb volt anno pl a Miracle Rogue.
    Ettől függetlenül szerintem is nerfelni kéne a paklit, már fél éve dominálja az összes versenyt, a conquest format miatt ráadásul teljesen egysikúak a versenyek, ladderon még így is gyakran megesik az, hogy a top 10 legend fele patron, stb, stb. Emellett szerintem unalmas vele és ellene is játszani. Az se volt véletlen, hogy a TGT megjelenéskor kb az összes profi sírt, hogy nem nerfelték a patront.
    A Blizzconig szerintem már nem várható semmilyen nerf/buff/akármi, ott meg úgyis bejelentenek új dolgokat, remélem a patron nerf lesz az egyik. Emellett nemrég volt egy Blizzard által szervezett buli, meghívtak egy csomó profi játékost és titoktartási szerződést kötöttek velük. Sok minden így nem derült ki, de annyi igen, hogy Blizzard jövőre sokkal komolyabban akarja venni az eSportsokat, ennek a Hearthstone-ra is hatással kell lennie. Szerintem előbb-utóbb lesz valami, csak győzzük kivárni. Anno az Undertaker is egyértelműen túl erős volt, mégis tök sokáig tartott nekik a Nerf...

Új hozzászólás Aktív témák