Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz F-ECT$ #3350 üzenetére

    Nekem még sose sikerült..most is csak azért rángattam mert pont az a lap csúszott be LJ alá ami ki akartam játszani, aztán picit durci lettem.

    Rankedról nem tudok nyilatkozni hogy milyen erős ellenfelek jönnek, ahogy azt sem tudom hogy mi alapján dönti el esetleg a rendszer hogy ki, mennyire erős. Rankeden ugye megvan a szinted de casualba (ezt így hívják?:D) nem tudom. Meg egyébként mi vagy ki számít gyengének? Egyre kevesebb meccset tudok menni anélkül hogy 1-2 vagy akár 3-4 legendaryt is az arcomba toljanak, tegnap pl olyan Warri ellen mentem aki kijátszott 2 Gorehowl-t, 1 brawl-t, egy Ragnarost meg még Grommash Hellscream-je is volt és ki tudja még mi maradt a paklijába, mert kb 13-15 kör lehetett a meccs. Szóval ezek alapján nem nagyon tudom elképzelni hogy milyen paklik lehetnek rankeden ha ezek a "gyengébbek".

    Lényegében arra akartam kilyukadni hogy szerintem egyszerűen unrakeden bárki jöhet, rankeden meg olyanok akik a te szinteden vannak (+-2?) és ennyi. Nem hiszem hogy gyengébb paklik lennének unrankeden.
    Főleg mivel egy legend rangú is gyakorolhat unrakeden.
    Nah mindegy..nem tudom az elvet :N

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Lézerparaszt

    őstag

    válasz F-ECT$ #3350 üzenetére

    Én pont az ellenkezőjét vettem észre, rankeden 2-3x annyit nyerek mint casualon. Igaz csak rank 14-en vagyok mert most más játékkal vagyok elfoglalva, de a napikat azért megcsinálom, és casualon eléggé szenvedek vele, míg rankeden (idáig) kb 5-ből 4x nyerek. Persze azért a napi miatt nem fogok áttérni rankedre.

    Sirandrish: szerintem csak más playerek elleni győzelem számít. Ismerek valakit akinek 90 körül van a győzelme playerek ellen, aztán elment gyakorolni az innkeeperrel pár hétre és még semmit nem kapott érte.

    [ Szerkesztve ]

    A játék az nem játék!

Új hozzászólás Aktív témák