Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lorant80

    tag

    Szevasztok!

    Nekem egy olyan gondom lenne, hogy a Partition Magic 8 -as nem végzi el rendesen a HDD particionálást...!
    Még pedig a következő hibaüzenettel zárja a dolgot: ERROR 321: The specifield file system has no file I/O functions.
    Ez miért van? A formatálás különben megtörténik és a Check Error parancs lefuttatása sem mutat ki hibát!
    Tanácstalan vagyok...! Ez most így okés vagy nem?

    A Hiren's Boot Cd-n lévő Partition Magic futatása alatt ez történik:

    Boot CD..., Partition Magic indít..., a programba lépés előtt egy olyan üzenetet kapok, hogy a 320GB-os HDD-nek (van mégegy 250GB-os a rendszerbe) nem megfelelő a geometriai "valamilye"..., rákérdez hogy végrehajtsa-e a korekciókat? IGEN, de szerintem semmit nem javít ki majd pedig beenged a program kezelő felületére! Ott bármelyik HDD-t is teszem aktívvá..., mindegyiknél egy sárga sáv jelenik meg azon a helyen ahol a particióknak kellene látszani...! Egy opciót engedélyez..., FORMAT..., kat erre kiválasztom a szükséges paramétereket majd egy OK és mindjárt egy ERROR üzenet fogad, hogy a művelet nem végezhető el...! Ez mind a két HDD-re igaz....!
    Még mielőtt ezek a gondok jelentkeztek volna kíváncsiságból kipróbáltam a PARAGON HDD MANAGER 8. - ast és lehet hogy az zavart be a HDD-knek...! Abból következtetek arra, hogy a PARAGON HDD kezelő a Hiren's BOOT CD-n kezeli rendesen a partíciókat (semmi geometriai eltérést és hasonlókat nem jelez).

    Remélem tud valaki nekem valami okosságot evvel kapcsolatban mondani...!

    Előre is köszönet minden hozzászólásért...!

    Üdv...

    S.L

Új hozzászólás Aktív témák