Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajosx

    őstag

    Sziasztok .

    Olyan kérdésem lenne hogy 2 napja fagyogat a gépem,néha belassul,szaggatva megy az egér,még kék halál is volt,ez lehet hdd probléma?nem indul el a rendszer,
    Egy új wd 500gb os sata2 hdd van a gépben és azt írja ki a hds hogy teljesitmény 100% kondició 96% és ez a szöveg.

    A lemez felületén található 7 gyenge szektor, mely(ek) későbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek).
    Ezen a ponton a merevlemez garanciális cseréje még nem lehetséges, csak ha a kondíció tovább csökken.
    A lemez és a számítógép közötti adatkapcsolatban előfordultak problémák 16406 alkalommal.
    Ajánlatos a merevlemez naplójának bizonyos időközönkénti figyelése. A program itt tárolja az esetlegesen előforduló újabb problémákat.

    müködési idő 2 nap:)

    Lehetett a hdd miatt a fentebb irt problémák?
    Vagy másban keressem a hibákat?mert nemrég raktam össze a gépet,(az adatimnál lévő core 2 konfig,)és nem ismerem egyik alkatrészt sem:))
    Egyébként még olyan is volt hogy nem tudtam formázni de a 4 magos gépre ráraktam és akkor az egyből megformázta utána már a core2 gépen is sikerült.Ebből gondoltam hogy hdd lehet a bibis. ráadásul a 16406 alkalommal elöfordult probléma se épp nyugtató:)

    Köszi .Üdv.Lajos.

Új hozzászólás Aktív témák