Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gallac

    senior tag

    Hy mindenkinek!

    Első komolyabb winyom 40 Gb Quantum/Maxtor lényegében ekkor vette meg a Maxtor a Quantumot, bírt kb 20 hónapot aztan a sok cipelés miatt elkezdte jatszani a felpörgök leallaok dolgot aztan mérgemben szétszedtem.D hozzáteszem a végén már nem is látta a Bios...

    2003.12.24 Samsung 80 G-s HD Sentinel 80%-osnak irja halk, gyors hibátlanul müxik, bár egy gagyibb tápos gépben kattogott
    2005.11. hó Samsung 120 G-s hibátlanul müködik..
    2005.11. hó Maxtor Diamondmax 9 Plus gyors, hibátlanul müködik, de irtó gyorsan 45 fokos lesz, ritkán van a gépben.
    2006.11. hó olcsón egy slim Maxtor 30 G igazan gyors, halk, hibátlan eddig...szeretett melegedni de 2 db halk ventivel megoldottam.
    2007.02 hó kaptam szinte ingyen egy Maxtor 80 G-s Diamondmax Plus 9 ez is hibátlan, de gyorsan felmelegszik...venti kell neki.

    igazából a 40 G-s Quantumot és egy anno gyártott 4 g IBM-et nyírtam ki totálra, bár az IBM winyon az első fele ~2 G még jó, de már csak könyvnehezeknek jó:)

    nem szólom le egyetlen gyártóét sem Maxtorokat is sokan fikázzák de nekem nem volt lényeges bajom velük, de az igaz hogy rendkívül melegedő típus..

    ''..Mobiltelefon vonóhoroggal eladó...''

Új hozzászólás Aktív témák