Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz zseko #6880 üzenetére

    Nekem már zavaros ez a téma, egy hsz-en belül több eszközt is "behozol", követhetetlen. Maradj egy eszköznél és annak a problémáját vezesd le. Leírod, hogy sz@r, aztán biztos vagy benne, hogy nagyobb felbontás, stb, de kiderül, hogy teljesen másik eszközzel, más felállásban próbálod. Neked a problémád a projektornál kezdődött, ugye? Arra írtad, hogy a nem hivatalos támogatottság miatt lehet sz@rabb a minőség, én írtam, hogy nem amiatt, de utána már nehéz követni, hogy mikor, mire írod, hogy jó vagy rossz. Milyen appból nagyobb a felbontás? Milyen eszközön? Miért egy tablet vs. lejátszó+megjelenítő az összehasonlítási alap? Értem a problémádat, de nem így működik, a tableted saját megjelenítővel, saját DRM-el és "egymáshoz" optimalizált hardverrel és szoftverrel rendelkezik, a lejátszó meg csak a megjelenítőtől kapott EDID infók alapján tud dolgozni, egyik közvetlenül a rendszeren át a másik (Kodis verzió), meg egy app+rendszeren át küldi a jelet. A Kodi felül tudja bírálni az eszköz beállításait. Nem tudom mennyire vagy otthon a médialejátszók és/vagy a Kodi világában, de szerintem lehet, hogy inkább oda való téma, mert előfordulhat, hogy valamit nem jól állítottál be, vagy tévesen értelmezed azt a beállítást.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák