Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz BBéci #8238 üzenetére

    Az összes 0,75-ösnek saruk vannak a végein, nem tudtam megmérni, viszont találtam még kétféle 2,5 mm2-es Phoenix Gold hangszórókábelt. Átmérőjük 1,7 és 2 mm.
    Tehát azonos mm2 esetén a kábelt alkotó szálak átmérője nagymértékben befolyásolja a sodrat vastagságát.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • Vidala

    senior tag

    válasz BBéci #8238 üzenetére

    Biztos igazad van, és csak egy bolt a sok küzül...
    Viszont én mindenkitől szívesen tanulok, ők pedig épp egy egész korrekt kis összefoglaló írást tettek közkincsé, ami szerintem az olyan lámák számára, mint pl. én is vagyok, igen hasznos lehet. Ezért is bátorkodtam ajánlani mindenki figyelmébe.
    Nem kell velük egyetérteni, de azt sem tartom részedről korrektnek, hogy mindenféle komolyabb érv felhozása nélkül fitymállod őket. Eddig itt a fórumon kb. senki nem írt még hasonlót sem (azt, hogy egy-egy konkrét kérdésben megy a dobálózás, nem tekintem annak).
    Tehát a magam részéről szívesen venném hasonló ajánlódat, vagy szakmai észrevételeidet az írással kapcsolatban.

    A téma kapcsán megkérdezném még: a házimozi.hu írásait is dobjuk a kukába, vagy maradhatnak referenciának?

    CoVboy Forever!

Aktív témák