Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ZolikaE46

    senior tag

    válasz BBéci #50415 üzenetére

    Köszi. OKsa akkor azt majd felrakom a tv elé... Az erősítő most lesz cserélve Denon AVR-2312-re, A jelenlegi Yamaha RX-V657 ami a mélyeket hajtja az viszont Crown XLS402 Azt is lecserélném szívem szerint, de csak repülnek a 100asok úgy, hogy először erősítő, utána center!
    Eddig Dali volt a center, de azt eladtam és vissza raktam a yamaha-t úgy, hogy kell egy másik most! Sub Tipusa 40cm Dld LA1000.15 2x4Ohm, 30cm Dld 500+ új széria!

    Vetítőt pont most kezdtem el nézegetni, de ami tetszene az nagyon drága... úgy hogy max majd karácsonyra, de inkább jövőre...

    (#50417)T-Tboy: Köszi! Igen nem rossz, de ha őszinte akarok lenni nem akkora szám még... kicsi a végfok mert 4ohm-ba van kötve és úgy 2x400w tud. A 4db 40cm subbok darabonként 1000w-k, na most 1db-ra 200w jut az-az meg se mozdul szinte... jó nem azt mondom... mozog a felső szinten minden, a gipszkarton is kimozog vagy 5cm-t :))) de jó lenne egy Phonic XP5000 az meghajtaná rendesen 4Ohm 2x1800W. Ameddig nem a sarokba volt a sub ha nem középen úgy a két kicsi Db.-be nagyobbat nyomott! Azok 500w és arra valahogy jobb a 2x400w :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák