Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #67688960

    törölt tag

    válasz Cifu #1021 üzenetére

    Tudom, én 990-es szettet vettem a meglévőhöz.
    De jobban tetszett volna ha 880-al(van itthon ilyenből egy pár de az nem az enyém) adják, vagy inkább az 1000-el, de az ár nyert nem akartam többet költeni rá.
    Most már lehet hogy megfontolnék egy kategóriával feljebbit is.
    Igazából 4db Quantum 507-re meg egy Quantum Center 513-ra fájt a fogam, 703-as onkyo-val karöltve, és akkor még az áhitott vetitőt meg a vásznat is mellétenném akkor az már olyan összeg amit már nem szerettemvolna rá szánni.
    Szóval kompromisszum. :D
    Frankó belépő összeállítás mellett döntöttem.
    Az erősítőt egy kicsit utána bántam, hogy nem a 603-ast vettem a plusz funkiók miatt, ezért a 605, de persze ha nem kellenek ezek a plusszok(fadorja, 2zóna, konzol támogatás, videójel felkonvertálás, Audyssey 2EQ) s akkor természetesen az 505 hiszem sokkal jobb árban van.

    [ Szerkesztve ]

  • helenne

    tag

    válasz Cifu #1021 üzenetére

    Szia Drága Cifu!
    Hihhetetlen hála és köszönet a mélynyomó és erősítő tanácsok miatt! A sub felélesztette hamvaikból a szegény hangfalaimat. Főleg zenét hallgatok, de a pici 17 hós lányom azóta folyton táncikál, amikor beizzítom a State of Trance-eket. :D :D :D Nem is tudom, hoyg tud valaki meglenni mélyláda nélül? ;) Ezer és még ezerszer ennyi köszönet Neked! Asszem lesz még váltás a többi hangfal terén is, de csak fokozatosan. :)

Aktív témák