Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • V Rising teszt

    gp Két évvel ezelőtt nem várt sikert hozott a Stunlock stúdió számára a V Rising, és most minden földi jóval teletömve kiléptek a korai hozzáférés árnyékából is. Nézzük, mit is hoznak a teljes pompájú véres kalandok!

  • Van itt pár kép a Sony Xperia 1 VI-ról is

    ma Rajtuk megnézhetjük a telefont magát és megismerhetünk pár funkciót is.

Új hozzászólás Aktív témák

  • devil-k

    nagyúr

    válasz Tamoo #84481 üzenetére

    Szerintem ez abszolút rossz megközelítés. Attól, hogy háttér, megérdemel egy jobb kábelt, mint 800 Ft. De ez is szigorúan szerintem. Az, hogy te nem költesz rá, na bumm, nincs ebben semmi. Ez is olyan, hogy sokak szemében biztos eretnek vagyok, mert a vetítőhöz most veszek 10 méter AQ Cinnamon HDMI-t. Lehetne itt is KáCsa HDMI-t venni, ami pont a harmadába kerül. Ha pedig a cél a spórolás, akkor az ember ne kezdje el a házimozizást. ;] Hangsúlyozom, a cél itt nem a pénzszórás.

    KisTücsök
    Semmit nem váltott ezzel indult. :) Próbaképpen volt nálam az 1.000 Ft-os kábelből is (háttérnek), de van különbség rendesen a kettő között.

    KnockOut87
    Volt nálam 6 méter AQ Rocket 88 hangfalkábel (frontok, center), aminek az ára 130.000 Ft lett volna kb. Próbaképpen elhoztam, hogy mégis milyen lehet. Aztán pár nap múlva megállapítottam, hogy egy árva forintot nem adnék érte, mert csak rontott az összképen. Attól, hogy valami drága, nem biztos, hogy jó. Erre már hamar rájöttem amikor hangfalkábeleket nézegettem.

    (#84480) KisTücsök
    Fapaci T3.

    [ Szerkesztve ]

    - mozi bolondéria -

  • KisTücsök

    addikt

    válasz Tamoo #84481 üzenetére

    Ja, én is valahogy eképpen gondolom.

    devil-k: Értem. köszi!

    "Ez is olyan, hogy sokak szemében biztos eretnek vagyok, mert a vetítőhöz most veszek 10 méter AQ Cinnamon HDMI-t. Lehetne itt is KáCsa HDMI-t venni, ami pont a harmadába kerül."

    De csak így kapásból a drágábbikat veszed? Mindkettőt próbáld ki egymás mellett, a kácsás annyira még nem nagy tétel, hozd el azt is, csak akkor vedd a drágábbikat ha tényleg jobb(nak látod). Én legalábbis biztosan így csinálnám. Persze az már nem belépő vetítő, de ahogy hangfalkábelnél, úgy itt sem biztos (gondolom), hogy a drágább feltétlenül jobb.

    Amúgy nálad az akusztika rendben? :D

    Én most ott tartok, hogy ameddig az nincs rendben nálam, semmiféle kábelre nem költök.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák