Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagyatt

    tag

    válasz Dorian #135068 üzenetére

    Nekem Hivox Zoli üzlettársa javította a Denon 3808-at(Tamoo ez volt a te géped, még mindig megelégedéssel használom:) ), reléket cserélt benne. Amikor azzal hívott, hogy rosszabb lett a gép mint mielőtt odavittem, mert már bekapcsolni sem lehet ,megállt bennem az ütő.
    Azonnal autóba be, elmentem hozzá, de kiderült nincs semmi amivel ki tudnánk próbálni, így beültettem a kocsimba, elmentünk hozzánk, bekapcsoltuk...Működött minden amúgy, csak idő közben lereszetelte a beállításokat, mert saját bevallása szerint nem ért ezekhez a "modern" kütyükhöz:) Szóval én sem szívesen ajánlanám senkinek.

    És nekem Zoli tuningja sem hozott megváltást a lektor 6-okon. Sőt rosszabb lett mint előtte. Ráadásul beleszakított csavarokat a hangszórók rögzítésébe. Mivel nem fért rendesen hozzá a hangszórókhoz, így a felénél elvágta a gyári bekötést, és ahhoz forrasztotta hozzá a saját kábelezését...szóval szét lett gányolva az egész sajnos:(
    Utána saját magam szétszedtem átkábeleztem, rendbe tettem és modifikáltam a hangfalakat...
    Ez volt a tanuló pénz számomra, többet nem viszem hozzájuk a dolgaimat, ha igényem támad rá megcsinálom inkább magamnak, úgy ahogy én szeretem....

    Tudom hogy sokan nem merik bevallani maguknak ha kifizetnek X összeget és rosszabb lenne vagy nem változna számottevően a hangkép, én nem ebbe a táborba sorolom magam, ezért egyből vissza is jeleztem Zolinak, hogy ez így egyáltalán nem volt korrekt részéről. Ráadásul azért nem 2 forint egy ilyen hangfalszett sem nem utolsó sorban. Utólag persze felajánlotta, hogy vigyem vissza és módosít meg javítgat rajta, de nem éltem ennek a lehetőségével a tapasztaltak alapján...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák