Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sziasztok Mesterek!

    Van egy 102 centis Hyundai tv-m (1x HDMI + 1x HDMI ARC) és egy PS4 slimem (1x HDMI 2.0 nincs optikai kimenet). Ehhez szeretnék egy 5.1-es rendszert, hogy így lehessen játszani illetve blu-ray filmeket nézni. Mivel abszolute 0 ismeretem van a témában hozzátok fordulok segítségért. Mit érdemes venni hozzá? Jelenleg egy ősrégi kazettás LG mikrotorony (2x 10w ha minden igaz) van erre a célra 3.5 jack-el a TV-ből kivezetve ha jobb hangzást és valamiféle gyenge mély hangot szeretnék hallani.
    Ma voltam MM-ba ahol elmondtam mit szeretnék, hátha tudnak valamit ajánlani erre a srác hangprojektort javasolt (~80e 2.1) vagy vegyek egy harman kardonos tv-t mert annak jó a hangja (~495e) Mondtam neki, h köszi a segítséget, ettől még nem fogom hallani ha pl. BF1-ben a hátam mögül lőnek...
    Kérdeztem PS4 topikban is átirányítottak házimozi topikba.

    A szobának az a része ahol lenne az egész kb 3m x 2,5m. Nem szeretnék egy orbitálisan drága hiperszuper házimozit 1000w teljesítménnyel, egy x gyártó által összegondolt belépő szint alatti de elfogadható hangzású rendszer is tökéletesen megfelel. Mivel fogalmam sincs milyen árban vannak, melyik a jó így inkább csak azt tudom mondani, hogy alkalmi játékos vagyok filmet hetente kb 2-3 alkalommal nézek. Nem szükséges számomra a lejátszó egység, de gondolom ezeket csak így lehet kapni... Nem lenne baj, ha a PS4-től függetlenül is lehetne használni akár csak a TV-vel illetve TV bekapcsra a rendszer is felébredne. Lehetőleg 80e-nél többet nem szívesen költenék rá ha kevesebb annak csak örülök :) . A teljesség igénye nélkül találtam ilyet és ilyet vagy ilyet nem tudom jók-e ezek vagy nem. Ja igen és ha van benne BT telefonos zenehallgatáshoz vagy egyéb olyan technológia ami akár laptopról vezetéknélküli zenehallgatást is lehetővé tesz az nagyon szuper lenne. Gondolom ilyen árú rendszerbe nem fér már bele a vezeték nélküli háttérsugárzók de ha mégis az már a non plus ultra :))

    Segítségetek előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    >> Új Galaxy S21 szériás Nillkin tokok és Spigen üvegfóliák adatlapomon <<

  • válasz Nemir Ombe #20210 üzenetére

    Ma tök véletlenül találtam egy ilyen Sony hangprojektort. Erről tudnál valami véleményt mondani. Amit írtál az sajnos nagyon kilóg a keretből :(

    >> Új Galaxy S21 szériás Nillkin tokok és Spigen üvegfóliák adatlapomon <<

Új hozzászólás Aktív témák