Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz zsoika #34818 üzenetére

    Mi is rendszeresen járunk könyvtárba, amellett szépen gyarapszik a sajátjaink száma, mert számunkra a könyv érték. Könyvek között nőttem fel, számomra az a természetes, hogy tele van velük a lakás. Szakfolyóiratokkal van megtöltve a dolgozószobám egyik fala, plusz van 6-7000 könyvem, magazinom elektronikus formában. A lakás alapterülete 80 négyzetméter, tehát nem hatalmas.
    Annyira nem vagy ebben kompromisszum képes, hogy megkérdeztem magamtól, miért vagy akkor ennyire aktív a házimozi topikokban. Azt hihetné az ember, hogy megszállott házimozi rajongó vagy, ezzel szemben pár vacak panelt nem lennél képes elhelyezni.
    Feleségemnek semmiféle kifogása nem volt és nincs az akusztikát javító elemek ellen, mert tapasztalta a könyvespolc jótékony hatását.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • #98221312

    törölt tag

    válasz zsoika #34818 üzenetére

    " Nem tudom mit lehetne ,de mérés nélkül nem is nagyon agyalok rajta. "

    A csupasz falfelületek eltakarásához szerintem nem is szükséges mérés :N nálam is jótékony hatásúnak bizonyult... :K
    Viszont ha nem érzel semmi zavarót, ami az akusztika kezeletlenségéből fakad, akkor nem feltétlenül kell foglalkoznod vele... nálam a feljebb említett jelenségek igencsak idegesítettek, és ezért merültem bele..

    Elacielvtárs helyében viszont tuti megcsinálnám, mert neki olyan szintű rendszere van, amit szerintem vétek kezeletlen helyiségben használni... :K
    Bocsi Lacus remélem nem haragszol, hogy ezt írtam..?? :B :R :U

Új hozzászólás Aktív témák