Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoika

    addikt

    válasz BBéci #34819 üzenetére

    "Azt hihetné az ember, hogy megszállott házimozi rajongó vagy, ezzel szemben pár vacak panelt nem lennél képes elhelyezni." Az is vagyok ,de hát a körülmények!
    Beláttam hogy itthon a nappali sohasem lesz dedikált moziszoba. Már csak az alakja miatt sem. Jobbról egy lépcső megy fölfelé amivel nem lehet majd mit kezdeni (hacsak tényleg nem a bársonyfüggöny) így most nem szimmetrikus a szoba.
    A mélynyomó áthelyezése sokat javított a mély hangokon és annak kezelése sokkal több helyet venne el. Így inkább a közép/magasakra koncentrálnék. Azzal hajlandó lennék kezdeni v.mit, akár panelek felhelyezése árán is....ha az dizájnos.
    Mérés nélkül nem akarok hozzákezdeni, de mint írtam a télen megpróbálok barátkozni a REW -el.

    Egyelőre a center és a frontok mögé olyan tüskés csillapítóanyagot raktam és amikor mozizok a díszpárnákat felteszem a kanapé háttámlájára. Ezzel sikerül elég nagy területet lefedni a csupasz falakból.
    Szóval házi praktikákkal nyomulok :DDD

    Szerk: Olvasgattam egy kicsit és a könyvek valóban nagyon jó elnyelő és diffúzor is egyben. Szerencsés vagy hogy a nappalid kialakítása pont segíti a hobbidat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák