Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    válasz Chaser #5007 üzenetére

    nem akarok semmi extrát, ha ez megold mindent akkor jó
    legrosszabb esetben a belső 2,5-es sata helyre mehet a rendszer, usb-n meg annyi lemez amennyit akarok, de csak max 1-et akarok:) abból is 2,5-est, vagy csak a meglevő 1tb-os ssd-t, nem akarok letölteni az univerzumot
    nagyon kis térfogatú gép, nagyon kis fogyasztású, kb hangtalan, de elég erős ilyesmihez, 3. genes core i u, kijelzőjét valahogy takarítás közben megnyomtam, szóval sok pénzt nem ér szegény így, kapna értelmet a létezése ( :
    nem vagyok képben nas, hálózatok, dlna, meg ilyesmivel, napokban vettem egy értelmeseb asus routert kezdetnek, de azémá' megszívatott az is:d

    "3. genes core i u"
    Ha média kiszolgálás lesz a fő funkció még sok is. (én egy 330-as Atom-os cépet fogtam be "NAS"-nak)
    Egy 16-30GB-os rendszerlemez (kis 2,5"-os SSD, akár HA-ról) mellé ha a gépben nincs több fizikai hely (lehet pl ODD helyére illeszthető HDD-keretbe is) akkor USB-re fürtözni pár 2,5"-os HDD-vel is műköhet a dolog.

    Az ASUS router-ek kicsit mások, mimnt egy TP-Link, meg tudnak szivatni. :D
    Ha tudok segíteni AZ OMV-nek van egy nagyon jó fóruma, de ha tudok segíteni valamiben OMV/NAS terén keress nyugodtan.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák