Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz Haart #635 üzenetére

    Én speciel tennék még hozzá, és magasabb minőségű és árú modellek közül választanék, bár természetesen felhasználás módjától is függ a választás. Mivel én a procihűtőmre tenném ha vennék egy 9,2-est, ezért olyat vennék, ami képes akár 1800 vagy 2000-es fordulatra is, mert lefelé még nyugodtan le lehet szabályozni bármelyiket, de ha utólag kevésnek bizonyul esetleg, akkor gyorsítani már nem lehet, és akkor egy kifejezetten csendes üzemre tervezett modellt néznék ki, ami lelassítva sem hangos, vagy morgós mint az erős, de hagyományos csapágyazású modellek. Házszellőztetésre megintcsak más a helyzet, oda bőven elég olyan ami max 1500-1600 körül megy, le akár ezeket is lehet szabályozni, de még a max fordulatukon is csendesebbek, mint erősebb társaik, és a házat még kellőképpen kiszellőzteti egy ilyen fordulatú venti.
    Namost ha a két említett modell közül kellene választani(SilentBlade 92 <-> Coolink X9-1500), akkor ha és amennyiben hiszünk nekik, akkor az adatok tanulmányozása alapján valamivel jobb választásnak tűnik a SilentBlade, mert elvileg ugyanakkora hangerő mellett valamivel több levegőt tol a 100-assal magasabb fordulattal. Ha jól emlékszem árban is nagyjából egy szinten vannak. Kicsit nekem személy szerint furcsa a 2-vel kevesebb lapátos megoldás, de könnyen lehet hogy pont emiatt tud csendesebb lenni. A szín pedig teljesen egyéni dolog, van akinek jó a fekete, van akinek jobban tetszik a zöld lapát átlátszó keretben. Nekem például ez másodlagos, mivel nem látszik.
    Tehát e kettő közül én a SilentBlade-et választanám, ami természetesen nem azt jelenti hogy biztos hogy ténylegesen ez a jobb választás :) (Zárójeles megjegyzés:nekem kicsit gyengének tűnnek a lassú üzemű Coolinkek, de csak ''manuális'' szubjektív mérés alapján)

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák