Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raszputyin

    senior tag

    válasz WN31RD #59 üzenetére

    Nagyon jó, hogy mindezt megosztottad, szerintem érdemes lenne mindenkinek leírnie ide a tapasztalatait a használtas boltokról (esetleg az itt PH-n házaló emberekről is), aki szívesen szenteli rá az idejét. A pozitív tapasztalatokat is :))
    Persze javaslom, hogy korrektül, a tényekre szorítkozva fogalmazzatok, nehogy az illető esetleg jogilag fogást találjon rajtunk.
    Én kérdeznék egy másik bolttal kapcsolatban: mennyi és milyen tapasztalatotok van a laptopinfo.hu nevű használtasról?

  • Macilaci457

    őstag

    válasz WN31RD #59 üzenetére

    Hamár a topic címében ez áll (ami ott áll), hozzászólnék én is. Aztán megmondom miért.

    1. Használt notebook vásárlásnál arra figyelj, hogy ne, ismétlem NE MENJ hozzáértő személy nélkül, olyan embert vigyél magaddal, aki maga is foglalkozott használt laptopokkal.
    A valamennyire ért hozzá a haverom, mert látott már ilyet, az nem jó. (ez nem reagálás volt a lentire)

    Ha látják hogy nem vagy hülye, nem valószínű, hogy átvernek. Ha nem látják, akkor a hivatalos boltok ban is paliraveszik az embert, mert ott meg mindenféle tartozékot, kiegészítőt dumálnak rá az emberre, mert neki arra szüksége van, ezért és ezért.

    Most az én történetem, szintén a WN31RD által írt boltban:

    Bár nem védeni akarom őket, egyik boltot sem akarom védeni, mert nincs rá okom, meg meg sem érdemlik...

    (egy ideje foglalkoztam használt laptopokkal. adás-vétel...)
    Náluk vettem, használtan, és azóta is tökéletesen működö HP gépet.
    Amikor kiválasztottam a nekem tetsző modellt a kínálatból, elkezdtem átnézni, és kértem, hogy nézzük meg a hw kiépítést is, amire kicsit tötyörészve egy Everestet fel is installáltunk a gépre. Kb 20 percig tartott míg minden információ birtokába kerültem, akkor derült ki az is, hogy a 8x-os DVD író csak 2x ír, így hát rögtön le is alkudtam az árból, máskülönben megfelelt az is. Mellesleg 6 hónap garanciát adtak a gépre, így ha gond lett volna vele, viszem vissza, az összes port, és vezeték nélküli csatoló tesztje ezért már otthon történt, de a gép hibátlan.

    Kiegészítésként megemlítem, hogy mivel a bank ekkorra bezárt, az egyik boltossal megegyezve elhozta autóval a gépet, és a gar. papírt a szomszéd kerületbe, és ott vettem át.

    Szóval azt mondom, ott is lehet nagyon jó áron jó gépet venni, gond nélkül is, csak tudni kell mit csinál az ember.


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák