Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarknessHope

    senior tag

    válasz spyduck #69 üzenetére

    azt hiszem d630 lesz találtam egy elég jó ajánlatot
    de lenne egy pár fontos kérdésem...(na jó utólag végignézve nem is kevés)
    azok a programok amikkel tesztelni lehet sajnos nincs lehetőségem kipróbálni ez az asztali gép folyamatosan újraindul nem hiszem hogy tudnám futtatni őket..
    hogy fogom látni hogy a tesztek jók? pl mi a jó hőmérsékleti érték egy dell d630 as gépen amibe 2GHz es asszem T7500 v mi jelü proci van.. és a többi teszt ha kiad pontszámot.. sajnos nem használtam ilyesmit (de itt a PROHARDVEREN láttam hogy pontokat ír ki) nem tudom egy pontszámból kitalálni hogy az jó e vagy nem.... mivel magánszemély elég jól kell játszanom hogy értek hozzá...
    +még egy gond... sejtésem szerint a cikkben használt progik XP-re valók... ezen a gépen meg Win7 van.. el tudom indítani rajta a tesztelőket?
    v ahhoz másik fajta programok kellenek?
    a gombok meg zsanérok ellenőrzése nem lesz gond meg hogy a pixelhibát megnézzem... ha egy fehér egy fekete meg egy piros egy zöld és egy kék homogén képet is megnézek akkor tuti kiderül.. no meg a hd senitnel-t ismerem.. ha fut Win7 en ezeket megtudom nézni... de a többihez kéne segítség.

    ja egyébként azt írta az eladó hogy van még pár hónap garanciája... ezt hogy tudom ellenőrizni hogy hiteles e a papír és nem e valami hamisítvány.. van esetleg valami gyártói oldal v azonosító rajta amiből kiderül?

    plusz volt a szó a cikkben egy valamilyen számról ami alapján kideríthető h lopott e.
    nos nyilván elkérhetem tőle de ha azt mondja hogy nézzem csak meg..mert mondjuk valahol a gépen van akkor ezt hol is kell keresni?

    nos azt hiszem kb. ennyit kéne tudnom h bele is vághassak.
    sajnos hozzáértőt nem tudok magammal vinni így muszáj lenne hogy én váljak azzá :D

    előre is köszi annak aki válaszol a kérdéseimre

    Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

Új hozzászólás Aktív témák