Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rsanya87

    tag

    De akkor leirhatom konkrétan is a dolgot.
    Van egy 60/6 mbites netünk kábelen. Szeretnék streamelni, amihez (1080p 60fps) kevés, mert kb a 6000 bitrate az alja, hogy valahogy kinézzen. A telenoros korlátlan netem lte, 20-30mbit feltöltéssel rendelkezik, de 60-70ms pinggel is. A kábeles net viszont 5-10ms. Látható, hogy a játékélményhez ezerszer jobb a kábeles internet, de a stream kiküldéséhez édes kevés a 6mbit feltöltés. Az obs-ben (streamelő program) több kapcsolat esetén kiválasztható az, hogy melyik kapcsolatot használhatja az adatkommunikációra. Szóval úgy kéne működni a dolognak, hogy minden adatforgalom az eddig használt kábeles neten történjen, csak és kizárólag az obs használja a mobilnetet, mert a közvetítésnek oly mindegy hogy 30ms vagy 80ms a ping. Ez most úgy működik, hogy bedugom a mobilnetet, és a komplett gép azt használja, ha az obs-t átállítom a kábeles netre, akkor ő csak azon kommunikál, minden más a mobilneten. Na nekem ez pont fordítva kell, hogy a gép ne váltson át az új hálózatra, hanem csak érzékelje az újat, beállítsa, és használja tovább az addig használt hálózatot. Majd én az obs-be átállítom a programnak a dolgot :D Ezért gondolom, hogy az adapter prioritás működni fog. Remélem.

Új hozzászólás Aktív témák