Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz Fejo #486 üzenetére

    koszi. hat igen, nem vmi extra kep, megertem ha nem nagyon tetszik. en magam sem tudom mi jon be benne, talan csak a dinamika...
    amugy annyira nem atgondolatlan, vagy csak ennyire futotta :DDD ott dekkoltam az allomason vagy 1 orat jo hideg volt...foleg analoggal lovoldoztem amugy, majd meglatjuk mi sul ki belole...
    de majd vissza fogok menni, jo pillanatokat latni amikor leszallnak az emberek es pl talalkoznak a parjukkal..lehetne ott jo fotokat csinalni..na meg a kod + palyaudvar jol is passzolnak.
    bar vmi hasonlot is lehetne amit csinaltam naplementekor, nd szurovel, jobban kivitelezve...

    hmm amugy ha vkit erdekelnek jo makro/termeszetfotok, fabian bravin flickr, 1x-en is van, milyen kepeket csinal mar :Y :K ja es minden kepe egyetlen katt, nem stackelt, hattermanipulalt, osszeollozott, texturazott, blur-os akarmi...csak szineket manipulal. sok 1x "osszerakott" kep utan igy azert maskepp nezem :)
    sigma 180-al keszultek amugy...durvan jo kepe van... amugy van ennel hosszabb makroobi?

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák