Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz tibcsi0407 #154062 üzenetére

    No offenz, de beleesel abba a téves szemléletbe, amibe sokan mások is. Mégpedig abba, hogy ha nekem sikerült, akkor mindenkinek sikerülhet, csak jobban meg kellene erőltetnie magát. Nos, van akinek a pályája nem csak saját magától függ, másrészt akik kimentek külföldre, azok is tettek magukért, mert azért otthagyni az országodat amiben legalább 20 évig éltél azért nem olyan fúdekirály.

    Másrészt ez a pénz téma is röhej, mert hiába keresek másfél milliót havonta, ha amúgy a gazdasági helyzet miatt nem lehet olyan minőségi életet élni, mint a hanyatló nyugaton kevesebb pénzből.

    Amúgy egyetértek Mátéval, itthon sok a pesszimista, negatív ember, akik mérgezően tudnak hatni a másikra.

    Aztán még ott van az is, hogy férfiként én nem járok nőgyógyászhoz, de amúgy rajtam van néha a para, hogy ha valami bajom lesz, mocskos sok pénzembe fog kerülni, ha nem akarok majd megdögölni. Legalábbis én így állok hozzá, feltéve, hogy itt maradunk még asszonnyal, mert nem valószínű egyébként.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák