Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csak1valaki

    csendes tag

    válasz Angel2014 #115820 üzenetére

    Kedves Angel2014!

    Itt egy valódi átalakulás.

    "A Töködön van 50 kiló felesleg és a sok beteg emberen aki elképzeli...fogytam 100 kiló felett és egyszer 47 kilót a bőr megnyúlt és azt a látszatot kelti mintha kövér lennék ...valóban van de nem ötven kiló ahogy te és ti elképzelitek...ha megfognád a karom vagy a combom vag a hasam stb...nem sok zsírt tudnál megfogni...inkább a bőrt...és a bőr közé szorult zsírt amit csak masszirozással vagy szétroncsolással lehetne eltávolítani."<--Te szent Grál. :W Ez az eddigi megnyilvánulásaidnak a teteje. A Te hasadon hájréteg tömkelege van, nem bőr. Az inkább a pofidon(hogy ne írjak már otrombát) van, hogy ilyeneket ide beírsz. Sírni támad kedvem, de előtte már kiröhögtem magam, sajnos nem fog menni. Szétroncsolás, masszírozás...simogatás, ránézés, rágondolás...mi lesz a következő? Hagyd el a topicot, mert azt hittem ennél mélyebbre nem tudod ásni magad, de Kína még messze van. 50 éves férfi ekkora zagyvaságot összehordani? :C

    Tudod mit? Vékony vagy és szálkás, csak ne írj már ennél több hülyeséget ide. :)

Új hozzászólás Aktív témák